Čtvrťáci navštívili Včelí svět, kde je čekala přednáška a prezentace, ochutnávka medu, tvořivá dílnička s výrobou medové svíčky, plnění úkolů v edukační učebně a na závěr obchůdek s medovými produkty od včeliček. Druhá část výletu směřovala do Zruče nad Sázavou na prohlídku parku a zámku, kde děti navštívily „Svět kostiček“ s výstavou modelů ze stavebnic. Inspirativní bylo také tvoření v herně, kde si děti postavily své vlastní modely. Poté si zasoutěžily na dětském sportovním hřišti a kuličkové dráze. Výlet se vydařil a počasí také.