V rámci oslav Dne dětí se naši šestáci vydali na sportovní výlet na kolech. Žáci zdolali trasu dlouhou 20 km, kdy si ověřili svou vytrvalost a odhodlání. Po náročné, ale velmi příjemné jízdě je čekala zasloužená odměna – zmrzlina a diplom jako poděkování za jejich úsilí.