ŠKOLA S ÚSMĚVEM




Přehled tříd a zaměstnanců ve školním roce 2020/2021

 

6L0A7671-29x.JPG

 

Ředitelka školy: Mgr. Yvetta Zemanová (zemanova@zszehusice.cz)

Zástupce ředitelky: Mgr. Jan Kramář (kramar@zszehusice.cz)

Výchovná poradkyně: Mgr. Ilona Žídková (zidkova@zszehusice.cz)

Metodik prevence: Mgr. Věra Jelínková (jelinkova@zszehusice.cz)

 

1. stupeň:

I. třída (třídní stránky) - Mgr. Miroslav Procházka (prochazka@zszehusice.cz)
II.třída (třídní stránky) - Mgr. Hana Bětíková (betikova@zszehusice.cz)

III.A třída (třídní stránky) - Mgr. Lenka Hradecká (hradecka@zszehusice.cz)
III.B třída (třídní stránky) - Mgr. Jan Pavel (pavel@zszehusice.cz)
IV. třída (třídní stránky) - Mgr. Iveta Poskočilová (poskocilova@zszehusice.cz)
V. třída (třídní stránky) - Mgr. Iva Kokešová (kokesova@zszehusice.cz)



2. stupeň:

VI. třída - Mgr. Josef Jelínek (jelinek@zszehusice.cz)
VII. třída (třídní stránky) - Mgr. Jana Kinclová (kinclova@zszehusice.cz)
VIII. třída - Mgr. Věra Jelínková (jelinkova@zszehusice.cz)

IX. třída - Mgr. Tomáš Fíla (fila@zszehusice.cz)

 

ROZVRH HODIN VŠECH TŘÍD: zde

  
Netřídní učitelé:

Mgr. Ilona Žídková (zidkova@zszehusice.cz)

Jana Červenková (cervenkova@zszehusice.cz)

Mgr. Lenka Macháčková (machackova@zszehusice.cz)


Asistenti pedagoga:

Renata Šonková (sonkova@zszehusice.cz)

Kateřina Morkesová (morkesova@zszehusice.cz)

Bc. Lucie Kopecká (kopecka@zszehusice.cz)

Miroslava Kučerová


Školní družina:

Alena Vilišová (vilisova@zszehusice.cz)

Dana Červínková (cervinkova@zszehusice.cz)

 

Školní klub:

Bc. Lucie Kopecká (kopecka@zszehusice.cz)


Provozní zaměstnanci:
Miroslav Karela (školník)

Hana Fridrichová (uklízečka)
Květoslava Vrátná  (uklízečka)
Jana Lišková (uklízečka)


Školní jídelna:   
Bc. Petra Fantová (vedoucí ŠJ)
Jana Horáčková (hlavní kuchařka)
Jitka Šlechtová (kuchařka)
Žaneta Vilímová (kuchařka)

 

Menu

19. 9. Zita

Zítra: Oleg

Jídelní lístek

20. - 24. 9. 2021

 Organizace školního roku 2021/2022

ZDE

Aktuální tiskopisy ke stažení

ZDE