ZŠ IZO: 102 774 455

Telefonní číslo: 327 399 480 (telefon se záznamníkem), 601 227 103 (mobil)

Mail: jidelnazehusice@seznam.cz

Vedoucí školní jídelny: Hana Chudomelová
hlavní kuchařka: Jana Horáčková
kuchařka: Jitka Šlechtová, Žaneta Vilímová
Kapacita: 300 jídel

Vnitřní řád školní jídelny ZDE.

Pokyny ke stravování ve školní jídelně 2023/2024

Bezhotovostní placení stravného

• platba složená v bance na účet školy: 6384483319/0800
  • VS = evidenční číslo strávníka,popřípadě do poznámky vepsat jméno strávníka
  • trvalý příkaz k úhradě zadaný nejpozději k 25. dnipředcházejícího měsíce
  • možnost hotovostního placení bylo zrušeno

Počet plateb na školní rok je deset, vždy nejpozději k 25. dni v měsíci na měsíc následující.

Do věkových skupin jsou strávníci zařazováni na dobu školního roku  / 1. 9. 2023 – 31. 8. 2024/, ve kterém dosahují věku podle vyhl. č. 107/2005 Sb. o školním stravování.

Ceny stravného od 1. 9. 2022

ZŠ                                                                          Bezhotovostní platby

žáci   7 - 10 let          28,-                                      560,-

žáci 11 - 14 let          32,-                                      640,-

žáci 15 a více let      35,-                                      700,-

zaměstnanci            22,- + 13,- FKSP                  440,-

Přihláška ke stravování ZDE

Každý strávník je povinen vyplnit přihlášku ke stravování. Pro bezhotovostní platbu mu bude přiděleno evidenční číslo, které bude sloužit jako variabilní symbol. Přidělený variabilní symbol zůstává stejný po celou dobu stravování. Pokud dítě navštěvovalo MŠ Žehušice, variabilní symbol mu zůstává do 1. třídy stejný. Přihlášku lze vyzvednout ve školní jídelně, či vytisknout z webových stánek školy. V případě jakékoliv změny nebo ukončení stravování je strávník povinen toto oznámit písemně.

Na začátku školního roku /do 4. 9./ nahlaste osobně či telefonicky, od kterého dne se začne strávník stravovat! Poté bude vždy na další měsíc přihlášen automaticky.

Noví strávníci

Nový strávník, který ještě nemá přidělený variabilní symbol, zaplatí poprvé stravné na měsíc září až během tohoto měsíce.

Vyúčtování na konci školního roku

Vyúčtování bude provedeno automaticky v červenci. Přeplatky budou vráceny zpět na váš účet, nedoplatky budou řešeny s vedoucí školní jídelny.

Odhlášení ze stravování

V kanceláři školní jídelny můžete osobně nebo telefonicky (záznamník) odhlásit stravu na pondělí do 7 hodin, na ostatní dny do 13.30 hod na den následující. První den nemoci je možné si stravu vyzvednout do vlastních nádob ve školní jídelně v 11 hodin.

VŠJ Hana Chudomelová

tel. 327 399 480, 601 227 103