Jana Václava Sticha-Punta Žehušice

Vybavení školy

Areál základní školy je situován na kraji obce, sousedí s přilehlým lesem a je obklopen zelení. Ke škole patří vybavená sportoviště - atletický stadion, tenisový kurt, víceúčelové hřiště; dále školní pozemek se skleníkem. Celý areál školy je bezbariérový.

Škola je nadstandardně vybavena. Ve všech třídách na 1. stupni mají učitelé a žáci k dispozici interaktivní tabuli SMART Board, notebook a 2 počítače s připojením na internet (školní wifi). Z každé třídy je také možnost vyběhnout na terasu.

Interkativní tabule SMART Board jsou také na 2. stupni v učebně dějepisu (bývalá multimediální učebna) a v učebně zeměpisu. Učitelé na 2. stupni mají dále k dispozici hifi-věž, televizor, video...

Škola má počítačovou učebnu s 13 počítači, jazykovou laboratoř, kuchyňku, knihovnu, školní dílnu a velkou tělocvičnu.

25. 1. Miloš

Zítra: Zora

25. - 28. 1. 2021

Školní řád 2020

Tiskopisy ke stažení

zde (uvolnění žáka na 2 a více dní, žádost o odklad školní docházky, žádost o individuální vzdělávací plán...).

PROJEKT ZŠ ŽEHUŠICE 22

Podrobné informace zde.