Jana Václava Sticha-Punta Žehušice

Základní škola

Sport

 

2017/2018

 

Jump Cup 2018 - výsledky zde

20180620_142954.jpg20180620_143109.jpg

20180620_143223.jpg20180620_143325.jpg

 

 

 

Krajské kolo Odznaku všestrannosti:

1x2.místo Adam Pernica

1x4. místo Michal Tomíška

8. místo Michaela Prejzková

15. místo Klára Loužilová

18. místo Daniel Rezler

 

20180509_125703.jpgOVOV.jpg

 

 

Výsledky Žehušického poháru 2018 zde.

 

 

 

Mladší kluci obsadili v okresním kole v basketbale 4.místo

28.3. se uskutečnilo okresní kolo za účasti 6 týmů. Naši kluci prohráli až boj o 3.msíto se ZŠ TGM Kutná Hora.

Naše výsledky:

Skupina:20180328_123017.jpg

ZŠ Palachova Kutná Hora                       8:18

ZŠ Kamenná stezka Kutná Hora               8:2

Semifinále

ZŠ Potěhy                                                 2:8

O 3.místo                                                          

ZŠ TGM Kutná Hora                                4:12

 

Naše koše a sestava:

Rezler Daniel 8, Kubín Tomáš 8, Havlík Josef 4, Franc Vojtěch 2, Franc Jakub, Tomíška Michal, Lhotan Michal, Pokorný Damián, Havlík Jakub

 

 

 

Děvčata vyhrála okresní kolo v basketbale

Kutná Hora – 26.3.2018

 

Po vynikajícím výkonu děvčata ovládla okresní kolo v basketbale.

 Naše výsledky:

 ZŠ Palachova  Kutná Hora    32:11

ZŠ TGM Kutná Hora                31:1820180326_115216.jpg

 

Naše koše a sestava:

Žaneta Pulicarová       16

Klára Loužilová          20

Beáta Dolejší              17

Barbora Fojtíková      8

Tereza Pernerová        1

Veronika Matějková

Václava Vondráková

 

 

 

 

 

 

 

6 x postup do krajského kola Odznaku všestrannosti

20.3. proběhlo okresní kolo Odznaku všestrannosti na ZŠ Sadová v Čáslavi.

V konkurenci 4 družstev vybojovali naši žáci krásné 2.místo.

Mezi jednotlivci na stupně vítězů dosáhli:

1.místa: Klára Loužilová , Daniel Rezler a Michaela Prejzková a Adam Pernica

3.místo: Barbora Fojtíková

Postup do krajského finále si ještě vybojoval Michal Tomíška, který obsadil 5.místo

Další výsledky:

r. 07 Richard Středa 5.místo

r. 05 Veronika Matějková 6.místo, Tereza Pernerová 7.místo, Václava Vondráková 9.místo, Elena Janáková 10.místo, Gabriela Víšková 12.místo, Michal Lhotan 7.místo

r. 04 Beáta Dolejší 10.místo, Barbora Skaláková 11.místo, Žaneta Pulicarová 12.místo, Kristýna Kubelková 13.místo, Josef Richard Havlík 4.místo, Jan Mikuláš Nerad 5.místo, Jakub Franc 6.místo, Filip Heřman 7.místo, Michal Bílek 8.místo, Ondřej Šálený 9.místo

r. 03 Matyáš Kopecký 9.místo, Jakub Čechák 10.místo

Krajské finále se uskuteční 9.5. v Čáslavi

 

20180320_114650.jpg20180320_114746.jpg20180320_114843.jpg

20180320_115110.jpg20180320_115358.jpg

20180320_120001.jpgOVOV Čáslav OK 2018.jpg

 

 

 

 

 

20171129_114450.jpg

Žáci naší školy se na podzim účastnili spousty školních závodů na úrovni okresu i kraje.

Na okresní olympiádě žactva získal zlatou medaili starší žák Michal Perner na 1500m, v přípravce obsadil Adam Pernica krásné 3.místo.

Do 8.místa se umístili: Richard Středa přípravka 60m/4./, Barbora Fojtíková žákyně mladší 150m/5./,Perner,Loužil,Pokorný, Vais 4x60m žáci starší/6./, Adam Pernica 60m přípravka/7./, Skaláková,Dolejší,Loužilová,Fojtíková žákyně mladší 4x60m/7./, Daniel Rezler žák mladší 60m, Josef Richard Havlík žáci mladší výška/7./,David Hradecký žáci starší oštěp/7./,Barbora Fojtíková žákyně mladší 60m/8./, Daniel Rezler žáci mladší 150m/8./, Klára Loužilová žákyně mladší kriket/8./

Žáci starší ve složení Michal Perner, Josef Richard Havlík, David Hradecký a David Vais obsadili na okresním kole v přespolním běhu 3.místo. Michal Perner celkově jako jednotlivec zvítězil.

Starší žáci postoupili na krajské kolo, kde obsadili 8.místo ve složení Michal Perner, Daniel Rezler, David Vais a Josef Havlík. Michal Perner mezi jednotlivci byl na 6.místě.

Konce října se družstvo žáků zúčastnilo oblastního kola v malé kopané v Čáslavi a obsadili 5.místo.

Kluci a děvčata nastoupili ve složení David Vais, Michal Perner, Lukáš Loužil, David Hradecký, Daniel Rezler, Tomáš Kubín, Šárka Bochníčková, Barbora Fojtíková, Tereza Pernerová.

V listopadu se rozběhly oblastní soutěže ve florbale. Starší žáci po bojovném výkonu obsadili 4.místo. Hráli ve složení Jakub Franc, Vojtěch Franc, David Hradecký, David Vais, Michal Perner, Lukáš Loužil,Filip Marek.Vyhráli zápas se ZŠ Masakova a ZŠ Čáslav náměstí.

Stejnou soutěž hráli mladší žáci , kteří po smolném gólu od ZŠ náměstí v posledních sekundách zápasu hráli o 5.místo a porazili ZŠ Vrdy. Kluci nastoupili ve složení Josef Havlík, Jakub Havlík, Michal Lhotan, Tomáš Kubín, Jakub Franc a Vojtěch Franc.

Výborně si vedly mladší žákyně, které ovládly oblastní kolo a postoupily do okresního finále, které se bude konat 8.12. v Kutné Hoře. Vyhrály nad ZŠ Sadová a ZŠ Zruč/S. a remízovaly se ZŠ Vrdy.

Děvčata nastoupila v sestavě: Žaneta Pulicarová, Tereza Pernerová, Klára Loužilová, Veronika Matějková, Elena Janáková, Eliška Jurášová, Barbora Fojtíková, Beáta Dolejší, Barbora Skaláková.

18.12. naše škola pořádá Vánoční turnaj v halové kopané za účasti ZŠ Čáslav Masarykova, ZŠ Potěhy, ZŠ Nové Dvory, ZŠ Čáslav náměstí.

 

2016/2017

 

20170620_113731.jpg20170622_122551.jpg

 

 

15.6. Červnová laťka Vrdy 2.místo v soutěží družstev

1.místo Nikolas Brodský

2.místa: Martin Černý, Adéla Hodboďová, Žaneta Pulicarová

4.místo. Ondřej Vančura

5.místo: Barbora Fojtíková

Dále soutěžili: David Lhotan, Jiří Votava, Adriana Podnecká, Beáta Dolejší, Barbora Skaláková, Vendula Vondráková, Adéla Rajmová, Josef Havlík, Tomáš Kubín

  

19.6. volejbal Žehušice – Potěhy 3:0/ 14, 22, 16/

hráči: Havlíčková, Loužilová, Černá, Loužil, Hradecký, Brodský, Vančura

 

19.6. malý fotbal Žehušice – Potěhy 2:0

góly: 2x vančura

hráči: Kubín, Brodský, Černý, Vančura, Verunáč, Línek, Tvrdík, Hradecký, Černá

 

20.6. turnaj ve fotbale v Nových Dvorech – 2.místo

výsledky:

Nové Dvory 1:0, 3:1

Týnec/L. 0:6, 0:4

branky: Rezler, Brodský 2x, Hradecký

sestava: Kubín, Tvrdík, Brodský, Votava, Černá, Černý, Vančura, Vais, Rezler, Hradecký, Fojtíková

 

22.6. florbalový turnaj Vrdy

2.místo

výsledky našich:

DDM Čáslav B 2:0 / Vančura, Brodský/

DDM Čáslav A 0:6

Vrdy dívky 4:1/Brodský, Černý, Vančura 2x

Vrdy A 4:3/ Černý 2x, Brodský 2x/

Vrdy B 1:0/ Brodský/

Dále hráli: Hodboď, Tvrdík, Pitoňák

 

Jump Cup 2017

20170621_114256.jpg20170621_114337.jpg

20170621_114408.jpg20170621_114542.jpg

 

 

Výsledky Žehušického poháru zde

___________________________

Přátelské utkání ve volejbalu zde.

____________________________________

Basketbal - okresní kvalifikace:

DÍVKY

CHLAPCI

_____________________________________

 

OVOV 2017 výsledky zde.

___________________________________

Přátelské utkání v basketbalu zde.

_____________________________

 

Hejtmanův pohár

C_Users_Mirek_Desktop_File0036.jpg

Informace zde.

 

____________________

 

Starší žákyně vyhrály oblastní kolo ve florbale
a postoupily do okresní finále, žáci obsadili 4.místo!

 

23. a 25.11. se uskutečnila oblastní kola ve florbale pro starší kategorie v Čáslavi.

Děvčata si vedla nadmíru dobře a kolo vyhrála. Kluci bojovali jako lvi, ale stačilo to na konečné 4.místo.

 

Výsledky děvčat:

ZŠ Masarykova Čáslav          5:5

ZŠ Sadová Čáslav                  2:1

ZŠ Vrdy                                 7:0

Naše branky : 7x Černá, 7x Fojtíková

Sestava děvčat: Havlíčková, Musílková, Hodboďová, Černá, Tomíšková T., Kosíková, Skaláková, Fojtíková

 

Okresní finále se hraje 7.12. v Kutné Hoře. Budeme držet palce!!!

  DSC_0025.jpg

Výsledky kluků:

ZŠ Masarykova Čáslav          3:5

ZŠ sadová Čáslav                  3:5

ZŠ Vrdy                                 6:6

Naše branky. 3x Brodský, 3x Stárek, 2x Votava, 2x Hradecký, 2x Černý

Sestava kluků: Stárek, Tvrdík, Černý, Vančura, Votava, Verunáč, Brodský, Hradecký, Loužil, Perner, Vais

 IMG_1765.JPG

 

 

Turnaj ve florbalu

8.a 10.listopadu se uskutečnil florbalový turnaj pro žáky základních škol a žáků 1.ročníku SPŠ Čáslav o Pohár ředitele SPŠ Čáslav

 Děvčata vybojovala výborné 3.místo, kluci po smolných zápasech byli pátí.

Výsledky děvčat

ZŠ TGM Kutná Hora 0:0

ZŠ Masarykova Čáslav 1:0

ZŠ Vrdy 3:1

SPŠ Čáslav 1:4

 

Sestava děvčat: Hodboďová, Havlíčková, Černá , Tomíšková T., Kosíková, Bochníčková, Fojtíková, Dolejší, Skaláková

Naše branky: 5x Fojtíková

 

Výsledky chlapců:

ZŠ TGM Kutná Hora 0:1

ZŠ Masarykova Čáslav 0:2

ZŠ Vrdy 1:4

SPŠ Čáslav 2:4

 

Sestava chlapců: Stárek, Brodský, Černý, Votava, Pitoňák, Vančura, Tvrdík, Marek P.

Naše branky: 2x Černý, 1x Vančura

IMG_1704.JPGIMG_1709.JPG

 

Olympiáda v atletice

Výsledky zde.

IMG_1306.JPGIMG_1307.JPG

 

 

 

2015/2016

 

Odznak všestrannosti

 

IMG_0215.JPGIMG_0216.JPG

 

IMG_0217.JPGIMG_0218.JPG

 

 

Mladší chlapci obsadili 2. místo v okresním přeboru v basketbalu... 

IMG_0210.jpg

 

 

Starší kluci získali 3.místo v okresním semifinále v basketbalu

 

8. 3. se hrála skupina na ZŠ Masarykova a starší kluci určitě nezklamali. V pětičlenné skupině obsadili 3. místo.

 

  1. ZŠ Kutná Hora Masarykova 8
  2. ZŠ Čáslav Masarykova 6
  3. ZŠ Žehušice 4
  4. ZŠ Kutná Hora kamenná stezka 2
  5. ZŠ Zbraslavice 0

 

Naše výsledky:

ZŠ Zbraslavice                               9:3          Vančura 6, Matula 3

ZŠ Kutná Hora Masarykova          2:27       Svoboda 2

ZŠ Čáslav Masarykova                 4:14       Matula 2, Tuček 2

ZŠ Kutná Hora Kamenná stezka   9:2          Matula 5, Brodský 2, Vančura 2

Naše sestava: Matula, Svoboda, Brodský, Vančura, Tuček, Brychta

 

 

 

Výsledky závodů na lyžařském kurzu:

IMG_0135.jpg

 

Slalom - Černá hora - 14.1.2016
1. Suchá K. 33,48 31,41 64,89  
2 Suchá M. 34,06 33,58 67,64  
3 Kobylková 36,76 36,15 72,91  
4 Kosíková 38,24 34,96 73,20  
5 Musílková 50,22 45,72 95,94  
6 Hrubešová 58,61 68,09 126,70  
           
1. Brodský 28,11 27,68 55,79  
2 Hradecký 28,87 27,01 55,88  
3 Marek 30,27 28,39 58,66  
4 Lhotan 30,41 29,31 59,72  
5 Pokorný 30,66 29,66 60,32  
6 Perner 31,24 29,82 61,06  
7 Vais 33,26 31,71 64,97  
8 Čechák 33,12 32,44 65,56  
9 Loužil 32,71 33,09 65,80  
           
Běžky - Ćerná hora - 14.1.2015  
1. Suchá K. 9:13      
2 Suchá M. 11:59      
3 Kobylková 12:46      
4 Kosíková 12:50      
5 Musílková 17:39      
           
           
1. Perner 14:18      
2 Brodský 14:28      
3 Vais 15:38      
4 Lhotan 16:45      
5 Loužil 17:39      
6 Hradecký 17:45      
7 Pokorný 20:17      
8 Čechák 20:23      
9 Marek 23:02

 

________________________________

Paráda v podání kluků-kvalifikace fotbalového turnaje COCA COLA CUPu

V kvalifikaci celostátního turnaje Coca Cola Cup naši kluci postoupili do dalších bojů. 6. 10. se utkali v Nových Dvorech s místními žáky a remízovali 1:1. Potom šli do zápasu se žáky z Kutné Hory Masarykovy a po výborném výkonu vyhráli 4:0 a budou čekat na soupeře, kteří jim budou nalosováni do dalšího kola.

Sestava: Stárek/Tvrdík/, Brodský, Černý, Vančura, Verunáč, Votava, Perner, Loužil, Vais, Pokorný, Hradecký, Svoboda, Matula, Tuček, Brychta

 

________________________

 

Okresní olympiáda žactva a přípravky v Kutné Hoře s jedním umístěním na stupních vítězů - 3.místo pro Michala Pernera na 1500m.

Výsledky

________________________________________________________

 

Okresní kolo přespolního běhu v Čáslavi

 

Výsledky

 

 

 2014/2015

 

 

Fotbalisté naší školy zvítězili na fotbalovém turnaji o pohár ředitele ZŠ Nové Dvory

Turnaj se konal 16.6.2015 a kluci statečně bojovali ve dvou zápasech nejprve proti domácím klukům z Nových Dvorů a jasně zvítězili 5:1.

V druhém utkání dlouho byl stav 0:0, který by také stačil na celkové vítězství, ale nakonec naši dali vítězný gól a vyhráli 1:0.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Matěj Špitálník  a nejlepším střelcem celého turnaje byl po rozstřelu vyhlášen David Matula.

Naše branky nastříleli: David Matula 2x, Ondřej Vančura 2x, Matěj Špitálník 1x a David Sobotka 1x

 

 

Jump Cup 2015

 

 

Červnová laťka

 

 

 

 

Okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů proběhlo 4. 5. v Čáslavi na ZŠ Sadová...

 

Družstvo oslabené o 2 žákyně bojovalo statečně a obsadilo 3. místo. Při účasti kompletního družstva mohlo bojovat o postup do krajského finále.

 

Přesto se naši neztratili a v jednotlivcích se podařilo do krajského kola postoupit Martinu Svobodovi, Natálce Hrubešové a Vojtovi Stárkovi. Těsně unikl postup Báře Jurášové, která v jednotlivcích ve svém ročníku obsadila 3. místo. O pár bodíků se postup nepodařil Nikolasu Brodskému a Adéle Hodboďové, kterým k postupu scházelo pár bodíků.

 

Dále startovali Pavel Tuček, který byl ve svém ročníku sedmý a Ondřej Vančura obsadil 10. místo.Hana Poskočilová obsadila celkově 5.místo ve svém ročníku.

 

 Gratulujeme!!!!!!

 

 

 

Přebor školy ve stolním tenise: 1. Ondřej Vančura, 2.Michal Holec, 3.David Hradecký

_______________________________

 

Mladší kluci obsadili v okresním finále v basketbalu výborné 3.místo

Kutná Hora – 26.3. 2015

Zápasy ve skupině A

Žehušice – Zruč nad Sázavou           12:10     Tuček 6, Vančura 4, Svoboda 2

Žehušice – Kutná Hora Kam.stezka    20:4       Svoboda 10, Brodský 4, Tuček 4, Vančura 2

Žehušice – Kutná Hora Masarykova   2:21       Brodský 2

Semifinále

Žehušice – Kutná Hora Žižkov           3:4          Tuček 2,Brodský 1

Finále o 3.místo

Žehušice – Kutná Hora Palachova      21:4       Brodský 15, Tuček 4, Vančua 2

 

 

_____________________________________________

 

Gratulujeme k postupu do okresního kola...

 

Starší žákyně.docx

 

Mladší kluci úspěšně prošli kvalifikací a postoupli do okresního kola ve florbale.docx

 

______________________

 

Vyhlášení nejlepších z přeboru školy v přespolním běhu.

Veronika Černá , Vojtěch Stárek, Natálie Hrubešová a David Sobotka.

 

______________________

 

 

Kluci zvítězili v kvalifikaci na Coca Cola cup ve fotbale. 2.10. v Nových Dvorech vyhráli nad Novými Dvory 5:0 a nad Vrdy 4:1.

Sestava kluků: Fojtík,Sobotka,Špitálník, Dolejší, Krátký, Matula, Svoboda, Vančura, Černý, Brodský, Votava

Naše góly: 4x Matula, 2x Špitálník, 1x Krátký, Dolejší, Svoboda

Další kolo bude odehráno ještě v říjnu.

Velká gratulace.

 

 

___________________________________________

 

 

2013/2014

 

Jump cup 2014 - výsledky

 

Fotky ze závodu ve fotogalerii šesťáků (zde)

 

Přebor školy ve stolním tenise

 

 

1. Michal Holec

 

2.Ondřej Vařečka

 

3. Daniel Pitoňák

_____________________________________________________________

 

Dopravní soutěž ve Zruči:

Mladší kategorie - 4. místo

Starší kategorie - 6. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________

 

 

 Vyhráli jsme republiku!!! :-)

 

 

Mladší dívky vyhrály republikové mistrovství
ve florbalu...

 Gratulujeme!!!

Článek na svoboda.info zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠKOLNÍ ROK 2012/2013

 

Jump Cup 2013

 

Výsledky zde.

 

 

 

 

Starší kluci úspěšně reprezentovali školu
v okresním finále v basketbalu (Čáslav – 5.4.2013)

 

Po velmi soustředěných výkonech kluci obsadili výborné 2.místo, když nestačili jen na družstvo ZŠ Žižkov Kutná Hora, kterému podlehli 6:9....

 

 

Podrobná zpráva zde.

 

__________________________________________________

21. 3. 2013: Okresní semifinále v basketbalu

starší a mladší chlapci zde

 

_________________________________

 

Oblastní kolo ve florbalu - starší chlapci zde.

 

_______________________________________________________________

 

Kvalifikace – Coca Cola Školský pohár v kopané zde.

 

________________________________________________

 

Nejlepší v přeboru školy v přespoláku a medailisté z OH

 

 

 

 

 

 

 

 

Okresní přebor základních škol v přespolní běhu

 

 

 

 

Školní kolo přespolního běhu - výsledky

 

 

 

Okresní olympiáda v atletice - výsledky 

 

 

 

 

ŠKOLNÍ ROK 2011/2012

 

Výsledky JUMP CUPU 2012FOTO

 

Výsledky školní olympiády 2012

 

 

 

Florbalový turnaj pro žáky 8.tříd a mladších – 22.5.2012

Pořadatel: DDM Čáslav

Místo: ZŠ Masarykova Čáslav

Žehušice A: Markvart-Rolenec J., Rolenec D., Hon, Vítek, Šnábl, Pospíšil

Žehušice B: Merunka-Kratochvíl,Maštalíř, Procházka, Krča, Sobotka, Havlíček, Fojtík, Krátký

 

Žehušice A- Žleby  7:4

Rolenec J. 4x, Vítek, Hon, Rolenec D. 1x

Žehušice A- DDM Čáslav 5:1

Vítek 2x, Hon, Rolenec D., Rolenec J. 1x

Žehušice B – Vrdy 1 1:6

Krča 1x

Žehušice B – Vrdy 2 1:3

Kratochvíl 1x

O 5.místo

Žehušice B – DDM Čáslav 2:1

Maštalíř, Kratochvíl 1x

O 1.místo

Žehušice A – Vrdy 1 8:0

Rolenec J. Hon 3x, Rolenec D. 2x

 

Tabulka:

  1. 1. ŽEHUŠICE A
  2. VRDY 1
  3. VRDY 2
  4. ŽLEBY
  5. 5. ŽEHUŠICE B
  6. DDM ČÁSLAV

 

 

Sportovní úspěchy

 

Mladší žáci ve složení Mirek Kratochvíl, Milan Maštalíř, David Sobotka, Lukáš Procházka a Marek Šturma obsadili 10.5. výborné 3.místo v okresním kole atletického čtyřboje, které se konalo v Čáslavi,  a nechali za sebou družstva z dalších 9 škol. Podlehli pouze žákům z TGM Kutná Hora a Žižkov Kutná Hora.

Další výborný výsledek dosáhli na okresním kole v Poháru rozhlasu 15.5. rovněž v Čáslavi. Tady obsadili 4.místo za Kutnou Horou Žižkov, TGM a Palachovou. Složení týmu: Kratochvíl, Maštalíř, Sobotka, Procházka, Šturma, Holec, Dolejší, Havlíček a Špitálník.

Dobrým výsledkem je i  6.místo starších děvčat v Poháru rozhlasu 16.5. Děvčata závodila v tomto složení: Blažková R., Mečířová A., Steklá, Boháčová, Ňurcová a Tomíšková A. před našimi děvčaty byla děvčata z  Čáslavi Sadové, Kutné Hory Žižkova, Zruče, Kutné Hory TGM a Uhlířských Janovic.

 

Nejlepší žáci ve stolním tenise na naší škole:

 


Nejlepší dívčí tým ve florbalové lize:

 

 

Nejlepší týmy:

 


1. místo

 

2. místo

3. místo

Nejlepší střelec:

 

Nejlepší střelkyně:

_____________________________________

 

Oblastní kolo chlapců v basketbalu Čáslav zde

 

 

 

Krajské kolo Orion Cupu - podrobná zpráva i s fotkou zde.

 

 

Okresní finále ve florbale dívek 8. – 9.třídy

Kutná Hora – 7.2.2012
Děvčata podala výborný výkon, který trochu pokazili v posledním zápase se ZŠ TGM Kutná Hora rozhodčí, kteří uznali dvě neregulérní branky.
Přesto 2.místo je velkým úspěchem, když zvážíme, že vítězné družstvo ZŠ TGM Kutná Hora se tomuto sportu věnuje závodně.

 

Tabulka:
1.    ZŠ TGM Kutná Hora
2.    ZŠ Žehušice
3.    ZŠ Zruč nad Sázavou
4.    ZŠ Kutná Hora Žižkov


Naše výsledky:
ZŠ Kutná Hora Žižkov 8:1
ZŠ Zruč nad Sázavou 5:2
ZŠ TGM Kutná Hora 1:4


Sestava děvčata:
Aneta Musílková, Renata Blažková, Denisa Blažková, Anna Krátká, Denisa Steklá, Barbora Ňurcová, Kristýna Boháčová, Denisa Havlíčková, Anežka Hošková, Marie Hošková, Alena Mečířová, Věra Prokopová/ pro nemoc nehrála/.
Za nejlepší výsledek ze všech družstev si děvčata vybojovala účast na turnaji FLORBALMANIE, který se uskuteční koncem června v Hradci Králové.


G R A T U L U J E M E !!!!

 

 

 

 

Oblastní kolo florbalu

 

Výsledky zde.

 

 

 

 

 

Přehled nejdůležitějších sportovních akcí
školního roku zde.

 

Okresní olympiáda žactva (září 2011)

 

Výsledky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠKOLNÍ ROK 2010/2011

 

 

3. ročník JUMP CUPu

 

Výsledky zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odznak všestrannosti olympijských vítězů 2010/2011

Robert Změlík a Roman Šebrle, olympijští vítězové v desetiboji, královské atletické disciplíně, se rozhodli připravit pro žáky základních škol atraktivní pohybový program s názvem Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů - OVOV. Kladou si za cíl přispět ke zvýšení osobní aktivity co největšího počtu dívek a chlapců a dát současné generaci školáků příležitosti zkusit sportovní začátky podobnou formou, jaká se osvědčila jim.

Jako patroni budou v projektu působit medailisté z Olympijských her, Mistrovství světa a Mistrovství Evropy, kteří se kromě jiného také zúčastní také okresních a krajských kol soutěží družstev.

Naši žáci se poprvé zúčastnili této soutěže a v prvním kole, které probíhalo  v rámci TV si vedli víc než zdatně. Podle získaných bodů celkem 44 žáků dosáhlo na nějaký odznak. Nejcennější diamantové získali Milan Maštalíř, Kristýna Boháčová, Linda Pilařová a Klára Černá. Zlatých odznaků získali 14, stříbrných 15 a bronzových 11.

Na jaře se uskuteční okresní kolo, kde bude školu reprezentovat družstvo složené ze 4 děvčat a 4 chlapců ze 6. A 7.tříd a vítězné družstvo postoupí do krajského kola.

Budeme našim žákům držet palce, aby se dostali co nejvýše.


Jana Červenková – učitelka TV

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky sportovních soutěží naší školy:

 

Futsal liga (21. 12. 2010)....

Naše škola vyhrála, a kluci tak postupují do krajského finále, které se bude hrát po Novém roce...

 

 

 

 

 

 

 

 

Okresní finále florbalu

 

FLORBAL

 

ORION CUP

FUTSAL + FLORBAL

 

Menu

22. 7. Magdaléna

Zítra: Libor

Jídelní lístek

Organizace školního roku 2018/2019

ZDE

Školní řád 2017

ZDE

 

Tiskopisy ke stažení

zde (uvolnění žáka na 2 a více dní, žádost o odklad školní docházky, žádost o individuální vzdělávací plán...).

 

PROJEKT
ZŠ ŽEHUŠICE 22

Podrobné informace zde.

C_Users_Mirek_Desktop_Žehušice plakát.jpg

  KONTAKT

ZŠ J. V. Sticha-Punta Žehušice
Ke Křížku 190, 285 75 Žehušice

telefon: 327 399 128
mail: skola@zehusice.cz

 

 

Školní koordinátor EVVO

Mgr. Josef Jelínek

e-mail: skola@zehusice.cz
tel.:327 399 128