IX. TŘÍDA

Mgr. Jana Spudilová - Dějepis, Občanská výchova

Mgr. Yvetta Zemanová - Rodinná výchova, Výtvarná výchova

Dana Krátká - Provoz domácnosti

Slavnostní rozloučení - konec školního roku:

Školní olympiáda:

Poslední zvonění:

Pěvecká soutěž:

Žehušický pohár:

Čím budeme:

Až vyjdu základní školu, chtěla bych jít na SOU v Kutné Hoře - obor kadeřnice, protože mě baví vytvářet různé účesy.

Andrea Macková

Chtěl bych být milionářem, ale nebudu, nejspíš půjdu na střední průmyslovou školu.

Petr Linhart

Až dokončím základní školu, tak bych chtěl jít na průmyslovku. Poté bych chtěl dělat něco s auty, jelikož mě tento obor zajímá. Bavilo by mě nejenom opravovat auta, ale třeba i navrhovat nové modely.
                                                                                  Jan Michálek

Až dokončím základní školu, tak bych chtěl jít na SOU, SOŠ řemesel. Poté bych chtěl dělat pokrývače. Jelikož mě tento obor zajímá. Bavilo by mě opravovat střechy, protože je z nich krásný výhled.

Kamil Šibrava

Až vyjdu základní školu, chtěla bych  zkusit střední školu obor cestovní ruch v Chocni. Doufám, že mi vyjde cestovní ruch a potom se dopracuji až k vojenské letušce na vládním letišti ve Kbelích.

Radka Vargová

Vybral jsem si  střední průmyslovou školu v Kutné Hoře-obor elektrotechnik a potom uvažuji  o studiu na vysoké škole.

Jakub Potměšil

Čím bych chtěl být, to ještě nevím. Mám jasno,
na jakou školu chci jít po dokončení ZŠ.

Na gymnázium. Byl bych rád, kdyby to vyšlo na čáslavské gymnázium, ale není jisté, že mě přijmou. Když to nepůjde do Čáslavi, půjdu na gymnázium do Kutné Hory.

Gymnázium se pro mě hodí, protože ještě opravdu nevím, co bych chtěl v životě dělat, a tak se mohu rozhodnout až při volbě vysoké školy. Volbu povolání jsem si vlastně o 4 roky oddálil.

Martin Tomandl

Chtěly bychom se stát kuchařkami někde v nějaké luxusní restauraci v Praze.
Určitě bychom se nechtěly zašít někde v hospodě v Rohozci a v Horušicích!:D
Strašně rády vaříme doma s maminkami. Nejraději vaříme guláš s domácími knedlíky.

Lenka Marková a Žaneta Karkošová

Od 8. třídy jsem začal přemýšlet o tom, že budu  POKRÝVAČEM. Proto jsem se rozhodl, že si dám přihlášku na SOŠ A SOU KH na obor pokrývače. A také už jsem přijat. J

Chtěl bych jít na chemickou průmyslovku do Pardubic,

protože mě baví chemie, přírodopis a fyzika.

A taky protože mě od mých mladších let bavilo vytvářet pokusy se soupravou Malý chemik.

David Hájek

Jsem v 9.třídě a brzy budu vycházet. Chtěl bych jít na Střední zemědělskou školu, obor Ekologie a životní prostředí, protože mě baví přírodopis a ekologie. Poslal jsem přihlášku, ale zatím mne ještě nepřijali.

Michal Šafránek

Chtěl bych jít na zemědělskou školu do Čáslavi, protože chci mít maturitu.

A budu moct pracovat u dědečka v podniku. Dále bych asi šel na automechanika, protože bych dělal u táty.

Rozhoduji se mezi dvěma středními školami: zemědělskou školou v Čáslavi a stavební školou v Kolíně.Tam jsem přihlášky poslala, ale nevím, kam půjdu.

Martina Mertová

Martina Němečková:  Podala jsem si přihlášky na Gymnázium Jiřího Ortena v Kutné Hoře. A druhou jsem si odeslala na Zdravotnickou školu v Kolíně obor Lyceum. Ještě přesně nevím, kam chci jít, nechám se překvapit, kam mě přijmou. Potom začne to opravdové rozhodování kam!

Dominika Kelemenová: Já jsem si podala přihlášku do Kolína na Obchodní školu, dále do Kutné Hory – obor – veřejnoprávní činnost a do Třemošnice obor – podnikání. Chtěla bych nejspíš jít do Kolína.

Chtěl bych jít na průmyslovou školu někde poblíž Kutné Hory. Doufám, že mi ve výběru pomůžou burzy škol v Kolíně a Kutné Hoře. Nejspíše půjdu do Kutné Hory. Doufám, že mě přijmou.

Chtěl bych pracovat jako programátor nebo správce sítě.

Jan Karela

Po základní škole mířím na Střední zemědělskou školu do Čáslavi. V Čáslavi bych chtěl získat vzdělání v oboru agropodnikání-rozvoj venkova.
oté klasicky nastoupit do práce.

Vojtěch Vraný

Podala jsem si přihlášky na Střední zemědělskou školu v Čáslavi, obor-Agropodnikání,Veřejnosprávní činnost v Kutné Hoře a SOŠ a SOU Řemesel, obor-Kuchař/Číšník, Kutná Hora

Renata Rezlerová

Podala jsem si přihlášky na Střední zemědělskou školu v Čáslavi,Obor-Agropodnikání a na SOŠ a  SOU Řemesel, obor-Kuchař/Číšník, Kutná Hora

Adéla Maštalířová

Ještě nevím. Pravděpodobně půjdu na učiliště v Čáslavi, obor kuchař – číšník. Doufám, že mě to bude bavit.

Václav Cihlář

Vítězové matematické soutěže Klokan:

Mikulášský běh:

Prezentace roku 1989: